Recitale chopinowskie

Ponadczasowa muzyka polskiego genialnego kompozytora, Fryderyka Chopina w mistrzowskiej interpretacji znakomitych artystów w kameralnej, pełnej uroku Sali Koncertowej Pałacu Szustra?

Organizujesz szkolenie, sympozjum, konferencję?

A może gościsz grupę turystów? Koncert w Pałacu Szustra w sercu warszawskiego Mokotowa będzie niezapomnianym, wartościowym przeżyciem dla Twoich gości!

Zapraszamy do kontaktu: tel.: 22 849 5651, +48 509 519 934

Oferta koncertów chopinowskich dostępna jest wyłącznie dla grup zorganizowanych.

SALA KONCERTOWA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO IM. STANISŁAWA MONIUSZKI

The timeless music of the brilliant Polish composer, Fryderyk Chopin, masterfully interpreted by excellent artists in the small, charming Concert Hall of the Szustra Palace?

Do you organize training, symposium, conference?

Or are you hosting a group of tourists? A concert at the Szustra Palace in heart of Warsaw’s Mokotów will be an unforgettable, beautiful experience for your guests!

Feel free to contact us: tel: 22 849 5651, +48 509519934

The offer of Chopin concerts is available only to organized groups.